אודות Duality

Duality – משרד ייעוץ לניהול ומנהיגות בתנאי מורכבות. 

אנו עוזרים למנהלים, יזמים וארגונים לצמוח, לממש יעדים ולהשיג תוצאות במציאות דינאמית. 

דואליטי פועלת במתודולוגיה ייחודית, Bimodal Management – שיטת הניהול הדואלי ©, המסייעת למנהל ולארגון לשמור על "פוקוס אסטרטגי", לקבל החלטות איכותיות ולהניע תהליכי שינוי וחדשנות בשוק משבש ותחרותי. 

השיטה הדואלית מציעה סט של עקרונות פשוטים וכלים פרקטיים שמחזקים את יכולתם של מנהלים להתמודד עם שינוי ואי ודאות, לזהות הזדמנויות בשיבוש ולהגיב באופן זריז ומותאם למציאות.

דואליטי הוקמה בשנת 2006 על ידי מיכל זיגלמן, מתוך הבנת האתגרים של מנהלים וארגונים בעולם משתנה, מהיר ומרושת ומתוך הכרה בצורך בכללי משחק מתאימים כדי להצליח בעולם כזה. במשך למעלה מעשור אנו פועלים עם מנהלים, מקבלי החלטות וארגונים מובילים בישראל במגזר העסקי, הבטחוני והממשלתי ומסייעים להם לפתח ראייה מערכתית רחבה של השינוי, להתמודד עם הפער שבין תכנון למציאות ולפעול בצורה מיטבית עם המאפיינים הכאוטיים, הטבעיים והבלתי נמנעים של זירת הניהול והעסקים.

הדרייב שלנו הוא יצירת ערך ללקוח, ממנו נגזרים העקרונות שמנחים אותנו:

הלקוח במרכז
אנחנו ממוקדים בלקוח. כל השירותים שאנו מספקים מתחילים באתגרים של הלקוח ונבנים בשותפות עימו כדי לסייע לו לצמוח ולממש יעדיו במציאות משבשת.

תגובה מהירה
זמן הוא פקטור קריטי במציאות דינאמית ומואצת. "העדר תגובה" זוהי גם תגובה ויש לה השלכות. לקוחותינו נדרשים לתגובה מהירה ואנו עימם, מקפידים על זמינות גבוהה ומענה איכותי ומהיר.

דיוק
בסביבה מורכבת, אי דיוק קטן יכול לייצר השלכות נרחבות (אפקט הפרפר). אנו משקיעים בלימוד הסוגיות הייחודיות שלך הלקוח ובונים יחד איתך פתרונות המדייקים לעולמך ולצרכיך.

חדשנות
להישאר רלוונטי – זהו אחד האתגרים המרכזיים של מנהלים וארגונים בעולם בו טכנולוגיות, מוצרים, הרגלי צריכה ומגמות משתנים במהירות. זהו גם האתגר שלנו! חדשנות, גמישות מתמדת ותעוזה הם נר לרגלינו במטרה לייצר פתרונות רלוונטיים לצרכים המשתנים.

מגוון פרספקטיבות
מול אתגרים מורכבים אנו מעודדים שונות, שאילת שאלות מאתגרות ומגוון נקודות מבט. אנו מסייעים ללקוחותינו לפתח אותה ומיישמים בעצמנו: דואליטי מקדמת שיתופי פעולה עם יועצים ומומחים ממגוון עולמות תוכן, כדי להציע ללקוחותיה פתרונות יצירתיים בראייה מערכתית.

פשטות
"פשטות היא התחכום האולטימטיבי" (סטיב ג'ובס). כמו בטבע, עקרונות פשוטים נמצאים בבסיסן של מערכות מורכבות. "קל להבנה, פשוט ליישום" זה העיקרון שמנחה אותנו בפיתוח כלים למצבים מורכבים.