"הצלחה קוונטית" – ללמוד מן הטבע

 

Science & Mathematics

מאז ומתמיד העסיק נושא ההצלחה אנשים בכל דת, גזע או מין. העיסוק בנושא נעשה פופולארי עוד יותר בעידן הניו אייג' ועל רקע הגעתן של תורות מזרחיות למערב. ספרים וסרטים הדנים בנושא מדברים על "מחשבה היוצרת מציאות" ונוטעים את האשליה שדי לרצות וההצלחה מגיעה. בסדנת "הצלחה קוונטית" נחקור את סוד ההצלחה מנקודת ראות מדעית, נבין איך מתרחשות "הצלחות" בטבע וגם בחיינו, שהינם חלק בלתי נפרד ממערכות הטבע.

זוהי סדרה ייחודית בת שלושה מפגשים חוויתיים, שכל אחד מהם חוקר פן אחר בחידה הנקראת "הצלחה", מנקודת ראות של תורת הקוונטים. בכל מפגש נלמד ונתנסה במודל פרקטי המתאים למרחב המקצועי ולחיים האישיים.

המפגשים יכולים להינתן כסדרה שלמה או כמפגשים בודדים שאינם תלויים האחד בשני.

  • מפגש א': כוונה להצלחה – על החלק שאינו "שייך למזל"
  • מפגש ב': מפגשים בראי תורת הקוונטים – כיצד יוצרים "פגישה מוצלחת"?
  • מפגש ג': אפקט הפרפר – חיים בין ודאות לאי-ודאות, אתגרים והזדמנויות

מפגש א': כוונה להצלחה – על החלק שאינו "שייך למזל"

לעיתים אנו מתבוננים על אנשים מצליחים וחושבים "איזה מזל יש לה/לו". האם רק מזל? מתברר שהצלחה היא רק השלב האחרון בשרשרת פעולות שנמצאות בשליטתנו. בסדנא נכיר ונתנסה במודל "6 הכוונות להצלחה" ככלי לאמץ גישה אחרת לחיים ולהצלחה.

מפגש ב': מפגשים בראי תורת הקוונטים – כיצד יוצרים "פגישה מוצלחת"?

בין אם זו פגישה עם הבוס, עם בן/בת הזוג או פגישה אחרת שחשובה לנו מאד – אנו לרוב נוטים להתכונן לפגישות, לתכנן מה אגיד ומה אענה אם… ולעיתים קרובות גם מגלים ששום דבר ממה שקרה שם לא דומה למה שתכננו. תורת הקוונטים מציעה דרך שונה ומעניינת לייצר "פגישה מוצלחת" בין אנשים.

מפגש ג': על סף הכאוס – חיים בין ודאות לאי-ודאות, אתגרים והזדמנויות

ודאות היא צורך בסיסי לבני אדם. אנו חשים אי-נוחות גדולה ואף איום כאשר אנו מעורבים בסיטואציות שבהן רמת אי-הוודאות גדולה. תחושה של בלבול, כאוס והימנעות יאפיינו את תגובתנו למצבים כגון אלה. בעזרת תובנות מתורת הקוונטים נוכל ללמוד להתמודד טוב יותר עם אי-ודאות ואף למנף את מרחב ההזדמנויות שהיא מספקת, בשדה המקצועי ובחיים האישיים.

קהל היעד: יועצים, מאמנים, מטפלים וקהל רחב.

משך כל מפגש: שלוש שעות במתכונת סדנא.