אודות

Duality - חברת ייעוץ אסטרטגי שיעודה הוא לעזור לארגונים לצמוח ולשגשג בתנאי מורכבות ואי ודאות

Duality מתמחה באסטרטגיה, חדשנות וניהול בתנאי מורכבות, נוסדה בשנת 2006 על ידי מיכל זיגלמן.
החברה פועלת כחממה למחקר, פיתוח ויישום של השיטה, הפרקטיקות והכלים של ״חשיבת מורכבות״ במטרה לסייע למנהלים ולארגונים להתמודד ביעילות עם האתגרים בעולם דיגיטלי, רשתי ודינמי. הצוות המקצועי של Duality מלווה מנהלים, יזמים וארגונים בצמתי קבלת החלטות, בבניית אסטרטגיה ובהגדרת תהליכי חדשנות שמטרתם למנף שינויים ולבנות יתרון תחרותי עדכני לארגון במציאות משבשת.

הצוות מונה מומחים ממגוון תחומי האסטרטגיה והניהול, המלווים יחד מנהלים בכירים, מנהיגים ומקבלי החלטות בארגונים מובילים בישראל, במגזר העסקי, הביטחוני והממשלתי. שיטת הניהול הדואלי- ™Bimodal Management המשמשת בסיס לכל תהליכי ההכשרה והייעוץ, מסייעת למנהלים לפתח ראייה מערכתית אסטרטגית של הזירה העסקית, לזהות הזדמנויות בשיבוש, לקבל החלטות איכותיות ולהניע תהליכי חדשנות שיקנו להם חוסן ויתרון מתמשך בשוק המשבש.

שיטת הניהול הדואלי מיושמת במגוון הקשרי ניהול ומנהיגות:

נותנת מענה לאתגרים עימם מתמודדים מנהלים ומקבלי החלטות בתנאי מורכבות ואי ודאות, כגון:

Duality מקדמת שיתופי פעולה עם מומחים ושותפי חשיבה ממגוון עולמות תוכן, הרואים בשינוי, שיבוש ואי ודאות הזדמנות לצמיחה וליצירת ערך.

"Almost always, disruption is an opportunity long before it’s a threat"
Clayton Christensen – HBS

העקרונות שמנחים אותנו:

זריזות

זמן הוא גורם קריטי בשוק משבש. "היעדר תגובה" הינה תגובה גם כן, אך יש לה השלכות רבות. כדי לאפשר ללקוחותינו תגובה מהירה, אנו, מקפידים על זמינות גבוהה ומענה מקצועי ומהיר.

הלקוח במרכז

אנחנו ממוקדים בלקוח. כל השירותים שאנו מספקים מתמקדים בפתרון האתגרים המשתנים של לקוחותינו ונבנים בשותפות עימם. זאת מתוך מטרה אחת - לאפשר ללקוח לצמוח ולממש את יעדיו במציאות משבשת.

גמישות

בסביבה מורכבת, אי דיוק קטן יכול לייצר השלכות נרחבות (אפקט הפרפר). אנו משקיעים בלימוד הסוגיות של הלקוח ובונים יחד עימו פתרונות גמישים המדויקים לאתגריו ולצרכיו הייחודיים.

חדשנות

להישאר רלוונטי - נשמע פשוט, אך זהו אחד האתגרים המשמעותיים של מנהלים וארגונים בעולם בו טכנולוגיות, מוצרים, הרגלי צריכה ומגמות משתנים במהירות. זהו גם האתגר שלנו! חדשנות, פתיחות מחשבתית ותעוזה הם נר לרגלינו, במטרה לספק פתרונות רלוונטיים לצרכים המשתנים של לקוחותינו.

פשטות

״פשטות היא התחכום האולטימטיבי" (סטיב ג'ובס).
כמו בטבע, עקרונות פשוטים נמצאים בבסיסן של מערכות מורכבות. "אם זה לא פשוט, זה פשוט לא יהיה" זה העיקרון שמנחה אותנו בפיתוח כלים שישמשו את לקוחותינו במצבים מורכבים ויהיו פשוטים ליישום והטמעה.

מגוון פרספקטיבות

מול אתגרים מורכבים אנו מעודדים שונות, שאילת שאלות מאתגרות ופתיחות למגוון דעות וגישות. אנו מסייעים ללקוחותינו לאמץ גישה זו ומיישמים אותה בעצמנו. Duality מקדמת שיתופי פעולה עם יועצים ומומחים ממגוון עולמות תוכן. זאת במטרה להציע ללקוחותינו פתרונות יצירתיים בראייה רב מערכתית ובין תחומית.

שותפים לדרך

Duality פועלת כרשת שותפים ממגוון תחומים החולקים את ראיית המורכבות בעידן החדש. שותפים עסקיים, שותפים לחשיבה (think-tank), שותפים לדרך של גילוי, חדשנות ויצירת ערך למנהלים ומנהיגים הנדרשים להוביל בעולם משבש.

אנו מאמינים כי פתרונות רב תחומיים, שיתופי פעולה יצירתיים ויוזמות חדשנות אמיצות הן המפתח לצמיחה באקוסיסטם הרשתי והדינמי בתקופתנו ומיישמים עיקרון זה בעצמנו. החברים ברשת של Duality הינם מומחים מובילים בתחומם הפועלים במגוון עולמות תוכן. יחד אנו מייצרים פתרונות מדייקים שהם בחזית הידע המקצועי במטרה לסייע למנהלים, מנהיגים ויזמים להוביל בהצלחה בעולם של שינויים מהירים ובלתי צפויים.